PRZEWÓZ OSÓB


PRZEWÓZ PACZEK


WYNAJEM BUSÓW


Witamy na stronie SPEEDBUS.EU

Firma Speed Bus jest samodzielnym przedsiębiorstwem, które doskonale rozwija się w kierunku organizacji przejazdów busami. Nasza oferta to przede wszystkim regularne przewozy pasażerów głównie do Szwajcarii oraz południowych Niemiec. Oferujemy również przewozy krajowe. Organizowane przejazdy busami działają zgodnie z zasadą od drzwi do drzwi, czyli z danego adresu bezpośrednio pod podany adres. Swoje usługi świadczymy na terenie takich województw jak: lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, mazowieckie, łódzkie, śląskie, opolskie i dolnośląskie.

Posiadamy odpowiednie dokumenty poświadczające kwalifikacje, które umożliwiają wykonywanie transportu drogowego. Dysponujemy komfortowymi busami, doskonale wyposażonymi  dzięki temu przejazdy busami z firmą Speed Bus to podróż wygodna i co najważniejsze w pełni bezpieczna. Każdy prowadzony przez nas kurs obsługiwany jest przez doświadczonych kierowców.


       

Wszelkie udogodnienia

Nasze busy wyposażone są standardowo w odtwarzacze DVD, darmowy internet Wi-Fi dla podróżujących oraz klimatyzowane wnętrza.


PRZEJAZDY BUSAMI TOMASZÓW LUBELSKI